Kategorie

Zobacz również

Sklep internetowy - Monitoring HD - AKOM

DYSTRYBUTOR

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Kreator ofert - Hik Vision Stwórz ofertę

Monitoring HD-TVI (Turbo HD)

Systemy składające się na monitoring HD-TVI (Turbo HD) budowane są w oparciu o analogowy system transmisji danych. Technologia ta przekazuje dane za pomocą przewodów koncentrycznych, dzięki czemu podczas instalacji nie jest wymagana zmiana okablowania, która jest konieczne przy zakładaniu systemów monitoringu IP. Monitoring HD-TVI to skuteczny s...

Systemy składające się na monitoring HD-TVI (Turbo HD) budowane są w oparciu o analogowy system transmisji danych. Technologia ta przekazuje dane za pomocą przewodów koncentrycznych, dzięki czemu podczas instalacji nie jest wymagana zmiana okablowania, która jest konieczne przy zakładaniu systemów monitoringu IP. Monitoring HD-TVI to skuteczny system, który łączy w sobie najlepsze cechy systemów cyfrowych oraz analogowych.

Monitoring HD-TVI to wysoka jakość obrazu bez opóźnień w transmisji

Analogowy system dozoru zapewnia wysoką rozdzielczość obrazu w jakości HD, a także stabilną transmisję obrazu, która nie generuje opóźnień w emisji danych. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór podzespołów m.in. kamery o wysokiej rozdzielczości, rejestratory oraz dyski twarde CCTV. Na ich bazie zbudować można kompletny system monitoringu HD-TVI. Zestawy do monitoringu produkowane przez firmę Hikvision - Turbo HD - to najwyższej klasy sprzęt, jaki gwarantuje doskonałą jakość obrazu w rozdzielczościach 2Mpix, FULL HD, 3Mpix i ciągle trwają pracę nad rozwojem tej technologii.

Zestawy kamer dostosowane do potrzeb

W naszym sklepie oferujemy rozmaite rozwiązania dopasowane do wymagań Klientów. Proponujemy popularne zestawy składające się z kilku bądź kilkunastu kamer, a także monitoring HD-TVI, w którego skład wchodzi nawet kilkadziesiąt urządzeń. Nasze systemy monitoringu wyposażone są w funkcję inteligentnego zapisu, dzięki któremu można śledzić obraz za pomocą łącza internetowego na urządzeniach przenośnych lub komputerze. Do plusów monitoringu HD-TVI należy także duży zasięg, sięgający nawet do 500 metrów.

Więcej