Kategorie

Zobacz również

Sklep internetowy - Monitoring HD - AKOM

DYSTRYBUTOR

Generator ofert

Nowoczesny i prosty generator pomoże Ci w stworzeniu unikalnej i atrakcyjnej oferty dla Twojego klienta.

Kreator ofert - Hik Vision Stwórz ofertę

Dyski CCTV

Materiał wideo wysokiej jakości nie jest dziś niczym dziwnym, gdy mowa o systemach monitoringu. Minęły bowiem czasy, gdy uzyskiwane tą drogą nagrania raziły w oczy ziarnistością obrazu i często nie były w żaden sposób użyteczne. Dysk twardy o dużej pojemności jest dziś koniecznym elementem przy monitoringu, ponieważ nagrania coraz częściej są za...

Materiał wideo wysokiej jakości nie jest dziś niczym dziwnym, gdy mowa o systemach monitoringu. Minęły bowiem czasy, gdy uzyskiwane tą drogą nagrania raziły w oczy ziarnistością obrazu i często nie były w żaden sposób użyteczne. Dysk twardy o dużej pojemności jest dziś koniecznym elementem przy monitoringu, ponieważ nagrania coraz częściej są zapisywane w jakości HD, a co za tym idzie zajmują więcej miejsca. Wysoka rozdzielczość samych kamer również stawia odpowiednie wymagania. Dysk HDD musi być do nich przystosowany.

Wybierz dyski twarde zewnętrzne, które spełnią swoje zadania

Można uczynić wiele, by monitoring IP w konkretnej lokalizacji robił dokładnie to, co do niego należy. Najważniejsza w tym kontekście jest inwestycja w odpowiednie wyposażenie, a Sklep-Hikvision.pl jest miejscem, gdzie można je znaleźć i niekoniecznie wydać spore pieniądze. Wybraliśmy dla naszych Klientów bardzo pojemne i naprawdę odporne na zużycie dyski marki Western Digital. Uchodzi ona za jednego z najlepszych dostawców w tym zakresie. Wszystko po to, by dysk twardy służył bezproblemowo długie lata.

Dysk HDD, jakiemu zaufało wielu

Zakres pojemności od 1 do 6 TB wystarcza, aby zaspokoić potrzeby operatorów monitoringu w większości przypadków. Tak duża ilość danych możliwych do zapisania na nośniku sprawia, że z powodzeniem da się na nim przechowywać nagrania z długiego okresu – w razie potrzeby można sięgnąć do nagrań sprzed kilku tygodni czy miesięcy. Inne dyski twarde zewnętrzne mogą takiej szansy nie dawać, więc jeśli monitoring IP ma stać na wysokim poziomie, najlepiej złożyć zamówienie u nas.

Więcej