Kamera Hikvision DS-2CE56D8T-VPITF (2.8mm)

 • DS-2CE56D8T-VPITF(2.8MM)

Produkt archiwalny

370,00 zł netto / szt 455,10 zł brutto / szt

Dostępność: Duża

Pomoc dotycząca produktu
help-desk
Kacper Misztak email: k.misztak@akom.com.pl tel. 577 650 707
Zapytaj o ten produkt.

Podobne

 • Kamera HIKVISION DS-2CE16D1T-AIR3Z
  28 Recenzje

 • Kamera Hikvision DS-2CE16D5T-VFIT3
  28 Recenzje

 • Kamera Hikvision DS-2CE16D5T-AIR3ZH
  28 Recenzje

 • Kamera Hikvision DS-2CC12D9T-AIT3ZE
  28 Recenzje

 • Kamera Hikvision DS-2CE16F7T-IT3Z
  28 Recenzje

 • Kamera Hikvision DS-2CE16H1T-IT3Z
  28 Recenzje

Kamera Hikvision DS-2CE56D8T-VPITF (2.8mm)

Kamera HDTVI Hikvision DS-2CE56D8T-VPIT pozwala na zapis obrazu o rozdzielczości 2 Mpix. Kamera doskonale sprawdza się w prostych systemach monitoringu mających zastowanie w małych sklepach, szkołach, domkach jednorodzinnych, pubach, gdzie rozdzielczość HD ready, zapewnia obraz wystarczającej jakości. Wbudowany promiennik podczerwieni o zasięgu do 20 metrów oraz mechaniczny filtr podczerwieni, pozwala na pracę kamery w nocy, bez zewnętrznego źródła oświetlenia. Zintegrowany obiektyw o stałej ogniskowej 2.8 mm, zapewnia kąt widzenia na poziomie ok. 82°. Dodatkowo Kamera Hikvision DS-2CE56D8T-VPIT posiada szereg funkcji poprawiających jakość obrazu takich jak: WDR, AWB, BLC, HLC, DNR. Kamera DS-2CE56D8T-VPIT została zamknięta w kopułowej obudowie o klasie szczelności IP67 w kolorze białym. Zasilanie kamery Hikvision

DS-2CE56D8T-VPIT może odbywać się poprzez zasilacz impulsowy lub buforowy 12V.

 

Hikvision DS-2CE56D8T-VPIT wyposażono w wygodne menu ekranowe, przy pomocy którego za posrednictwem przegladarki mozemy w prosty i wygodny sposob ustawic szereg funkcji które oferuje kamera.

 

Hikvision DS-2CE56D8T-VPIT pracuje w standardzie kompresji H.264, co pozwala zaoszczędzić miejsce na nośniku rejestratora i znacząco zmiejszyc obciązenie sieci towarzyszące przesyłaniu obrazu bez utraty jego jakości.

 

Ponadto Kamera posiada szereg funckji poprawy obrazu takich jak:

 

WDR - (z ang. Digital Wide Dynamic Range) cyfrowe poszerzenie dynamiki obrazu - funkcja pozwala na rzeczywiste dwzorowanie obrazu nawet przy dużym kontraście filmowanych scen.  

 

Dzień/Noc (ICR) - Mechaniczny filtr podczerwieni - system, który automatycznie steruje pracą filtra podczerwieni. W trybie dziennym filtr jest nałożony na matrycę, natomiast podczas pracy kamery w trybie nocnym, filtr jest automatycznie ściągany co przekłąda się na zwiększenie ilości światła docierającego do matrycy i rozjaśnienie obrazu. Dzięki obiketywowi z korekcją IR i utracie kolorów, nawet w nocy kamera jest w stanie zapwnić obraz zadowalającej jakości. Dodatkowo dzięki oświatlaczowi podczerwieni widzialność kamery w nocy zostaje dodatkowo poprawiona.  

 

DNR - system odpowiedzialny za redukowanie szumów w nagraniu powstałych w wyniku zakłóceń wynikających np. ze zmian natężenia sygnału. Ponadto funkcja ta dzięki wyeliminowaniu zakłóceń poprawia jakość samego obrazu (brak tzw. śnieżenia i smużenia) przy jednoczesnym zmniejszeniu jego rozmiaru po zapisaniu na nośniku.  

 

AWB - (z ang. Auto White Balance) automatyczny balans bieli - System odpowiedzialny za odpowiednie odwzorowanie kolorów niezależnie od warunków oświetleniowych panujących na planie.

 

AGC - (z ang. Auto Gain Control) automatyczna kontrola wzmocnienia - funkcja odpowiadająca za wzmocnienie sygnału. System dostosowuje jasność obrazu tak aby kamera pracowała z optymalną dla niej wydajnością zachowując dobrą jakość obrazu.  

 

BLC - (z ang. Backlight Compensation) kompensacja światła tylnego - funkcja, która podnosi szczegółowość oraz jasność ciemnego pierwszego planu znajdującego się przed silnym źródłem światła (prześwietlonym drugim planem).

 

AES –  funkcja elektronicznej automatycznej migawki, która gwarantuje odpowiednie naświetlenie materiału niezależnie od zmian w oświetleniu, bardzo przydatna w przypadku gdy kamera pracuje w środowisku gdzie następują dynamiczne zmiany w świetleniu.

Promiennik IR30 m
Funkcje obrazuAGC, BLC, HLC, WDR, 3D/2D
Rozdzielczość/klatki2Mpx/30kl/s
Rozdzielczość2 Mpx
Przetwornik2.0 Megapixel progressive scan CMOS
Obudowakopuła
B2B AKCESORIADS-1259ZJ
ExtraHTML2 Mpx, AGC, ICR, WDR, IP67, WANDALOODPORNOŚĆ
Obiektyw2.8 mm
Zasilanie12V DC

Napisz opinię